درباره بام سفید

ما را بشناسید

گروه تبلیغاتی بام سفید در سال 1389 در شهر تهران و با مدیریت آقای محسن احمدی به صورت رسمی شروع به فعالیت در زمینه خدمات چاپ نمود؛ و با کسب تجربه از بهترین و برترین همکاران در داخل و خارج از کشور توانستیم خدماتی چون طراحی سایت، طراحی لوگو و … را به لیست خدمات خود اضافه کرده و کیفیت و قیمت مناسب را به مشتریان خود ارائه دهیم.

ماموریت

در جهان امروز انتقال پیام از راه‌های متفاوتی صورت می‌گیرد. ما معتقدیم که هرچه قدر این پیام‌ها خلاقانه‌تر و راهبردی‌تر باشند، تأثیرشان بیشتر و سریع‌تر خواهد بود. یکی از راه‌های انتقال پیام، تبلیغات است. تبلیغاتی مؤثر، چشمگیر و اصولی؛ در این مسیر به شما کمک خواهیم کرد تا بصورت برنامه‌ریزی شده و پله‌ای برند خود را معروف و به طبع بازدهی اقتصادی داشته باشید؛ همچنین اکنون که اکثر مشاوران تبلیغاتی، مشاوره‌شان برحسب تصاحب تبلیغاتتان است؛ اما ما تمام هدفمان این است که مشاوره بدون سودجویی و ارزشمند برای مشتریان خود ارائه دهیم تا بتوانیم میزان درآمد و بازدهی اقتصادی‌شان را رونق دهیم.

خدمات

خدمات ما شامل طراحی لوگو بصورت ارزیابی‌شده، طراحی سایت با امکانات کامل، خدمات چاپ از جمله طراحی، لیتوگرافی، چاپ و خدمات پس از چاپ در دو بخش اُفسِت و دیجیتال که زمینه‌های اُفسِت شامل: کارت ویزیت، تراکت تبلیغاتی، سربرگ، انواع پاکت، انواع فاکتور و قبض، بروشور، کاتالوگ و ساک دستی کاغذی؛ و زمینه‌های دیجیتال شامل: تخته شاسی، فوم بورد، قاب فنری، استند و رول‌آپ، زیربشقابی و برگه خوشامدگویی(ولکام)؛ و همچنین هدایای تبلیغاتی چون: لیوان کاغذی، خودکار، بچ سینه، پازل، پرچم ایستاده و رومیزی و ساک دستی سوزنی؛ و خدمات تبلیغاتی: تبلیغ در گوگل، تبلیغات بنری و کلیکی سایت‌های مهم و ترند ایران می‌شود.

تاریخچه شرکت

25خرداد1389

شروع فعالیت

با مدیریت آقای محسن احمدی به صورت رسمی شروع به فعالیت در زمینه خدمات چاپ نمودیم؛ کیفیت عالی، قیمت مناسب و همچنین برای اولین بار در ایران، گارانتی چاپ را به مشتریان خود ارائه می‌دهیم.

14فروردین1390

افزودن خدمت طراحی لوگو

با کسب تجربه از بهترین و برترین همکاران در داخل و خارج از کشور توانستیم خدمتی شناخته شده‌ای به نام طراحی لوگو را نیز به لیست خدمات خود اضافه کنیم.

28آبان1392

افزودن خدمت طراحی سایت

پس از اجرای سایت‌های استاتیک در سال‌های ابتدای فعالیت، پس از محبوبیت بالای مدیریت محتوای وردپرس، بر آن شدیم تا این محتوا را بر روی سایت مشتریان اجرا نمائیم و همچنین پشتیبانی فنی مادام العمر را بعنوان جزئی از مزایای بام سفید ارائه دهیم.

16مرداد1394

افتتاح دفتر بلوار کشاورز

همکاری با شرکت بتن‌یار باعث شد تا بتوانیم با همکاری مشترک از دفتر این شرکت نیز بعنوان اولین دفتر گروه تبلیغاتی بام سفید استفاده کنیم.

19بهمن1396

افتتاح دفتر سعادت‌آباد

دومین دفتر بام سفید برای سهولت مشتریان شمال، شمال‌شرق و شمال‌غرب تهران را افتتاح نمودیم؛ بام سفید به دنبال راحتی و لذت ثبت سفارش مشتریان خود می‌باشد.

8دی1397

افزودن خدمات شبکه‌های اجتماعی

فراگیری شبکه‌های اجتماعی و محبوبیت آن در ایران، روز به روز در حال افزایش هست که نمی‌توان از آن چشم‌پوشی کرد، همین امر ما را بر آن کرده تا در این زمینه نیز در خدمت شما عزیزان باشیم.

1تیر1398

افزودن خدمت موشن گرافیک

همکاری با استودیو شاملو باعث شد تا بتوانیم خدمت محبوب موشن گرافیک را به مشتریان خود ارائه دهیم؛ موشن گرافیک جزو برترین روش‌های ارائه محصول، معرفی شرکت و… می‌باشد.

مشتریان ما

  شركت تست عضو شورای شركتهای مشاوره و پژوهشی وزارت نیرو با استفاده از نیروهای مجرب و متخصص فعالیت خود را در زمینه مشاوره و ارائه خدمات مهندسی طراحی و نظارت بر پروژه های ایستگاهها و خطوط فوق توزیع و انتقال و پروژه های تولید و توزیع صنعت برق و صنایع وابسته از سال 1370 آغاز نموده است.

  آدرس:

  شیراز، خیابان تست - کوچه 72 - پلاک 92 - ساختمان لاندا

  شماره تماس:

  001234656789

  ایمیل:

  info@company.com