به ما بپیوندید

مجوزهای سایت

ای‌نماد

اگر یک فروشگاه اینترنتی راه‌اندازی کرده‌اید، برای جلب اعتماد مشتریان و استفاده از درگاه مستقیم بانک، باید نماد اعتماد الکترونیکی دریافت کنید.

ای‌نماد توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی برای مدت ۱ سال صادر می‌شود و پس از آن نیز می‌توانید برای تمدید آن اقدام کنید.

برای دریافت اینماد سایت توسط ما، باید اطلاعات و مداک خواسته شده در فرم ثبت‌نام ای‌نماد را در وبسایت ما کامل کنید و پس از تایید، واریزی انجام دهید تا روند دریافت نماد شروع شده و لوگوی نماد اعتماد در پایین سایت شما نمایش داده شود.

هزینه دریافت و درج ای‌نماد ۲,۴۵۰,۰۰۰ تومان می‌باشد.

نماد ساماندهی

نماد ساماندهی وزارت ارشاد، نمادیه که موجب اعتمادسازی افراد و کاربرا به اون سایت میشه و در صورت اعتماد، مشتریا با اطمینان و خیال راحتی محصولات و خدماتت رو میخرن.

ای‌نماد توسط مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌ های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای مدت ۱ سال صادر می‌شود و پس از آن نیز می‌توانید برای تمدید آن اقدام کنید.

برای دریافت نماد ساماندهی سایت توسط ما، باید اطلاعات و مداک خواسته شده تو فرم ثبت‌نام نماد ساماندهی رو تو وبسایتمون کامل کنی و پس از تایید، واریزی انجام بدی تا روند دریافت نماد شروع بشه برات و پس از دریافتش، لوگوی نماد ساماندهی رو پایین سایتت درجش کنیم تا کاربرای سایتت ببیننش.

هزینه دریافت و درج نماد ساماندهی ۹۵۰,۰۰۰ تومان می‌باشد.

اگه سوالی در رابطه با مبلغ یا شرایط دریافت داری:

سوالات متداول

اطلاعات شناسنامه و کارت ملی کافیه برای دریافت ای نماد و نماد ساماندهی ولی اگه تو زمینه های پزشکی، غذایی و دارویی فعالیت داری حتما باید مجوز مربوطه رو ارائه بدی.

هزینه دریافت ای نماد ۲,۴۵۰,۰۰۰ تومان و هزینه دریافت نماد ساماندهی ۹۵۰,۰۰۰ تومانه.

پس از تکمیل اطلاعات و ارسالشون، حدودا بین ۳ تا ۴ روزکاری ای نماد و نماد ساماندهی بر روی سایتت فعال میشه.